Dnia 18.06.2026 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystej gali Wielkiego Maratonu Czytelniczego, aby odebrać nagrody za tytuły laureatów i finalistów! Gratulujemy wszystkim sukcesów i pasji związanej z miłością do literatury 📚