Sukces naszych najmłodszych szczypiornistów!
9 czerwca 2026 r. reprezentacja szkoły z klas I–III szkoły podstawowej wzięła udział w turnieju piłki ręcznej organizowanym w ramach programu „Gramy w Ręczną”.
Nasi zawodnicy rozegrali cztery wspaniałe mecze, zdobywając wiele pięknych bramek i prezentując bardzo dobrą grę w obronie. Dzięki zaangażowaniu, sportowej postawie i świetnej współpracy drużynowej wszyscy uczestnicy turnieju zostali sklasyfikowani na I miejscu.
Do szkoły dumnie przywieźliśmy puchar, a każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal.
Drużynę do turnieju przygotowała trenerka Sylwia Trojanowicz, a podczas wyjazdu wspierał ją trener Paweł Ciszewski.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!


