Sukces naszych najmłodszych szczypiornistów!

9 czerwca 2026 r. reprezentacja szkoły z klas I–III szkoły podstawowej wzięła udział w turnieju piłki ręcznej organizowanym w ramach programu „Gramy w Ręczną”.

Nasi zawodnicy rozegrali cztery wspaniałe mecze, zdobywając wiele pięknych bramek i prezentując bardzo dobrą grę w obronie. Dzięki zaangażowaniu, sportowej postawie i świetnej współpracy drużynowej wszyscy uczestnicy turnieju zostali sklasyfikowani na I miejscu.

Do szkoły dumnie przywieźliśmy puchar, a każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal.

Drużynę do turnieju przygotowała trenerka Sylwia Trojanowicz, a podczas wyjazdu wspierał ją trener Paweł Ciszewski.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!