1 czerwca to nie tylko Dzień Dziecka, ale Dzień Rodziny.

Razem z uczniami klasy 3b przygotowaliśmy krótki program słowno-muzyczny dla naszych rodziców, a później zaprosiliśmy ich do wspólnych zabaw. Karmiliśmy ich jogurtem, rywalizowaliśmy z nimi w kolorowaniu, graliśmy w kręgle i przeciągaliśmy linę. Było bardzo dużo śmiechu, szczególnie, gdy pękła lina i połowa z nas wylądowała na podłodze. Rodzice mieli także za zadanie odnaleźć swoje portrety, które wcześniej rysowaliśmy. Niektórzy nie mieli z tym żadnych problemów, a innym zajęło to trochę więcej czasu. Kiedy już myśleliśmy, że świętowanie dobiegało końca, nasze mamy zaskoczyły nas przygotowanym specjalnie dla nas przedstawieniem. Obejrzeliśmy inscenizację wiersza „Rzepka” Juliana Tuwima. Nasze mamy miały fantastyczne przebrania! Niektórych nie mogliśmy rozpoznać! A grały tak, jakby były zawodowymi aktorkami. Ta niespodzianka ogromnie nam się podobała! Na koniec wspólnego rodzinnego spotkania pojawiło się dużo pudeł wypełnionych ciepłą, pachnącą i przede wszystkim przepyszną, pizzą!

Wszyscy wychodziliśmy ze szkoły bardzo zadowoleni i szczęśliwi. Mieliśmy okazję, pierwszą od 2 lat, spędzić, razem z naszymi rodzinami, trochę czasu w szkole. Chcemy więcej takich okazji i fantastycznych spotkań. A za przygotowanie wszystkiego i czuwanie nad nami i przebiegiem całego spotkania bardzo dziękujemy naszym wychowawczyniom: Pani Marcie, Dorocie, Urszuli i Beacie.