Przychodzi taki czas, że trzeba pożegnać Szkołę, Wychowawców, Nauczycieli … i Absolwentów i taki czas właśnie nadchodzi, już 19 czerwca 2019 r. nastąpi uroczysta chwila – POŻEGNANIE OSTATNIEGO ROCZNIKA GIMNAZJUM.

W związku z tym mamy zaszczyt zaprosić wszystkie osoby, które tworzyły społeczność szkoły, jej wizerunek i atmosferę, były Wspaniałymi Nauczycielkami i Nauczycielami oraz pracownikami niepedagogicznymi, a dzisiaj odpoczywają na zasłużonej emeryturze lub realizują swoje plany zawodowe w innych miejscach.

Zapraszamy Was, Drodzy Nauczyciele, koledzy i koleżanki, którzy nadal emocjonalnie jesteście z nami związani na uroczystość Pożegnania Absolwentów ostatniego rocznika Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II i pierwszego rocznika, który kończy nową Szkołę Podstawową nr 3 im. Jana Pawła II.

Uroczystość odbędzie się o godz. 12.00, 19 czerwca 2019 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Gdańsku.

W imieniu społeczności szkolnej

Marcin Hintz