„Indiańska przygoda” to niezwykła wycieczka, na którą 23 i 24 października pojechali do Przywidza uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej. Po dotarciu na miejsce na uczestników wycieczki czekało wiele ciekawych zajęć i aktywności. Na początku dzieci przebrały się w stroje indiańskie i wzięły udział w rytuale nadania indiańskich imion. Pogoda dopisała, dlatego uczniowie wzięli udział w zajęciach na zewnątrz, przygotowywali zaszyfrowane wiadomości dla kolegów, strzelali z łuku, uczyli się tańca indiańskiego. Następnie uczestnicy wycieczki udali się na posiłek – zjedli indiańską zupę. Po posiłku dzieci uczestniczyły w zajęciach plastyczno – technicznych. Wykonały totemy oraz charakterystyczne indiańskie grzechotki. Na koniec wycieczki odbyło się ognisko z pieczonymi kiełbaskami. Wycieczka bardzo się dzieciom podobała, byli pełni wrażeń, których dostarczyłam im dobra zabawa i niezapomniane przeżycia.