Jeszcze niedawno budziło nas wakacyjne słońce, zapraszając na piaszczyste plaże, górskie szklaki czy starówki pełne pięknych zabytków.

Dziś, 1 września w galowych strojach, z wypiekami na twarzach, stęsknieni za koleżankami i kolegami ze szkoły, kroczyliśmy dumnie za swoimi Paniami na szkolną uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023. Witali nas wszyscy – Pan dyrektor szkoły, Wicedyrektorzy, zaproszeni Goście, Wychowawczynie oraz uczący nas Nauczyciele. W serdecznych i ciepłych słowach skierowanych do nas – uczniów – życzyli samych sukcesów, piątek i szóstek w dzienniku, ciekawych lekcji, niezapomnianych wycieczek oraz przyjaciół. Gromkimi brawami przywitaliśmy również nowego Wicedyrektora w Szkole Podstawowej nr 3 – Pana Dawida Gorajka.

Tradycyjnie po uroczystości udaliśmy się wraz z naszymi wychowawcami do klas, gdzie rozmowom o minionych wakacjach nie było końca. Otrzymaliśmy także plany lekcji, by od jutra z zapałem, ciekawością i dozą nieśmiałości rozpocząć nowy rok szkolny.

Co przyniesie i jaki będzie – zobaczymy?

Optymistycznie patrzymy w przyszłość, przecież to NASZA SZKOŁA!