Wakacji nadszedł czas

19 czerwca 2019 r. uczniowie z klas 0a, 1a,b,c, 2a oraz 7a żegnali szkołę uroczystym apelem, którego zaszczyt prowadzenia przypadł w udziale Jagódce z klasy 1b, Alexowi z 1c, oraz Klaudii i Wiktorowi z kl. 7a.
Pan Dyrektor wręczył najlepszym uczniom wyróżnienia w nauce oraz wzorowej frekwencji. Następnie nagrodzeni zostali uczniowie za udział w różnorodnych konkursach. Nagrodom nie było końca, gdyż aktywnych uczniów było naprawdę wielu.

Po oficjalnej uroczystości uczniowie zaprezentowali cześć artystyczną, w której poruszyli nauczycieli i rodziców do wspólnego śpiewania znanych piosenek. Zaraz po nich wystąpiła grupa taneczna dzieci z klas młodszych. Zachwyt wykonaniem przygotowanego układu tanecznego najlepiej opisać może ilość fotoreporterów, którzy rejestrowali cały występ. Dziękujemy za piękne emocje i tak piękne pożegnanie szkoły!
Po oficjalnej części uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2019 uczniowie rozeszli się do klas, gdzie ostatnie chwile przed długo wyczekiwanymi wakacjami poświęcili na pożegnaniu z wychowawcami i swoimi kolegami.

Wszystkim uczniom oraz ich rodzicom życzymy przepięknego i bezpiecznego wypoczynku.

Wakacji nadszedł czas! Do zobaczenia we wrześniu!