OFERTA ZAJĘĆ SPORTOWYCH POZALEKCYJNYCH

DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

PŁYWANIE

(dla dziewcząt i chłopców)

PROWADZĄCY - PAN MARCIN KOSIŃSKI

(w ramach programu SKS)

CZWARTEK 6.45 – 7.45 (klasy 3)

PIĄTEK 6.45 – 7.45 (klasy 1,2)

ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE

Z ELEMENTAMI GIER ZESPOŁOWYCH (dla dziewcząt i chłopców)

PROWADZĄCY - PAN PAWEŁ CISZEWSKI

(w ramach programu SKS)

ŚRODA 14.45 – 15.45

PIĄTEK 13.40 – 14.40

TANIEC

ZAJĘCIA SPORTOWE PRZY MUZYCE (dla dziewcząt i chłopców)

PROWADZĄCA - PANI SYLWIA HULBÓJ

(w ramach programu SPORT KLUBY)

PON 14.30 – 16.00

ŚRODA 14.30 – 16.00

WAŻNE INFORMACJE

1. Na zajęcia ogólnorozwojowe oraz na taniec dzieci klas 1-3 będą odbierane ze świetlicy szkolnej i tam odprowadzane po zajęciach. Dzięki temu dzieci będą mogły spędzić aktywnie czas „świetlicowy”. Dzieci z klas 4-6 (ponieważ nie uczęszczają do świetlicy szkolnej) będą odbierane z portierni Szkoły Podstawowej i tam będą odprowadzane.
  2. Na pływanie dzieci będą odbierane z portierni Szkoły Podstawowej i będą odprowadzane do sali lekcyjnej na lekcje.
  1. Wszystkie zajęcia ruszą po zebraniu zgód od rodziców. Nauczyciel prowadzący poinformuje zainteresowanych rodziców przez dziennik GPE o zakwalifikowaniu się na zajęcia oraz o terminie ich rozpoczęcia.
  2. W związku z tym, że Pani Sylwia czeka na informację z programu SPORT KLUBY o możliwości prowadzenia swoich zajęć, ich realizacja nie jest jeszcze pewna na 100%, mimo to, Pani Sylwia chciałaby już teraz zebrać grupę na zajęcia i dołoży wszelkich starań, by zajęcia się odbyły.
  3. Zgody są dostępne w załączniku poniżej. Należy je wydrukować, wypełnić i zostawićw portierni Szkoły Podstawowej z imieniem i nazwiskiem nauczyciela prowadzącego wybranych przez Państwa zajęć. Prosimy, by przy imieniu i nazwisku dziecka dopisać, do której klasy uczęszcza uczeń.
  1. Ilość miejsc na zajęcia jest ograniczona, więc decyduje kolejność zgłoszeń.
  2. Zajęcia są bezpłatne.
  3. W razie pytań, nauczyciele prowadzący czekają na wiadomości od Państwa przez dziennik GPE.