Bardzo miło nam poinformować, że

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO-JĘZYKOWY

„OZNAKI WIOSNY” „THE SIGNS OF SPRING” dla uczniów klas  0-3 został rozstrzygnięty!

Konkurs miał na celu rozwijanie zdolności plastycznych, wyobraźni i aktywności twórczej dzieci oraz doskonalenie umiejętności uczniów w zakresie posługiwania się językiem angielskim. Zadaniem uczestników było przedstawienie oznak, symboli wiosny oraz podpisanie ich w języku angielskim za pomocą odpowiedniego słowa (rzeczownika) Prace można było wykonać w dowolnym formacie, wybraną przez siebie techniką plastyczną.

Na konkurs wpłynęło wiele pięknych i ciekawych prac.

WYNIKI KONKURSU:

I MIEJSCE: Jaśmina klasa 2b

II MIEJSCE: Marlena klasa 2b

III MIEJSCE: Maja klasa 2b oraz Ksawery klasa 2a

WYRÓŻNIENIE: Maria klasa 3a, Tykhon klasa 3b, Sebastian klasa 1a

Uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy i upominki.

Wszystkim laureatom i uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wielkie zaangażowanie i udział w konkursie 🙂

Dziękujemy Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 za zakup upominków dla wszystkich dzieci biorących udział w konkursie.