Szanowni Państwo,

informujemy, że w naszej szkole odbędą się półkolonie letnie w terminie:

I turnus - 27.06. - 01.07.2022 r.

II turnus - 04.07. - 08.07.2022 r.

Zajęcia zostaną zorganizowane w czterech grupach. Planujemy, aby były to grupy wiekowe tj.:

grupa I - dla uczniów klas I ( do 15 uczestników),

grupa II - dla uczniów klas II ( do 15 uczestników),

grupa III - dla uczniów klas III ( do 15 uczestników),

grupa IV - dla uczniów klas IV - VI ( do 20 uczestników).

Opiekunami będą znani dzieciom nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej lub świetlicy.

Odpłatność za turnus będzie wynosiła 35 zł i w całości pokryje koszty obiadów dla dzieci.

Planujemy organizację zajęć wyłącznie w formie stacjonarnej na terenie obiektów szkolnych i przylegających terenów rekreacyjnych.

Rekrutacja odbędzie się zgodnie z Regulaminem Rekrutacji  - Zasady Rekrutacji dla Półkolonii Organizowanej w okresie 27.06.2022 r. - 08.07.2022 r. dla uczniów klas 1-3 oraz uczniów klas 4-6 Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Gdańsku, dostępnym na stronie internetowej szkoły: www.sp3.edu.gdansk.pl

Wnioski rekrutacyjne będą przyjmowane w okresie od 9 czerwca do 13 czerwca 2022 r. do godz. 18:00 w Punkcie Przyjęć Interesantów - portiernia szkolna - wejście od dziedzińca.

Listy zakwalifikowanych zostaną ogłoszone w dniu 14 czerwca o godz. 14:00 przez powołaną komisję rekrutacyjną.

Potwierdzenia zgłoszenia ( kartę kwalifikacyjną ) należy złożyć do 20 czerwca oraz dokonać wpłaty na konto obiadowe do 27.06.2022 r.

Konta obiadowe zostaną wygenerowane dla każdego uczestnika półkolonii po potwierdzeniu zgłoszenia.

Marcin Hintz