2 września br., po wakacjach znów rozległ się w naszej szkole dzwonek. w holu pojawili się wypoczęci, opaleni uczniowie, którzy radośnie witali się z kolegami i nauczycielami.

O godzinie 10.00 w sali gimnastycznej rozpoczęła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2019/2020. Oprócz uczniów oraz grona pedagogicznego licznie pojawili się również rodzice i zaproszeni goście.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego przygotowali i poprowadzili uczniowie z klasy III a i VII a oraz ich wychowawcy.

Ten dzień to początek wielkiej szkolnej przygody dla dzieci, które rozpoczęły naukę w murach naszej szkoły.

Wszystkim uczniom, życzymy sukcesów i wytrwałości w przemierzaniu oceanu wiedzy, a także wielu przyjaźni oraz radości z codziennego przebywania w naszej szkolnej społeczności.